#1 2008-03-02 12:36:14

UnnameD

Podporucznik

Skąd: Lbn
Zarejestrowany: 2008-01-22
Posty: 74
Punktów :   

pomoc dla nieoswieconych

w zwiazku z problemem jaki ma wiekszosc graczy na serwerze FragOrDie postanowilem ze wyjasnie tu jak glosujemy   na mapy i jak zbanowac cheatera za pomoca konsoli,gdy na serwerze nie ma admina.

konsole otwieramy tylda ( ~ ) klawisz znajduje sie obok klawisza z wydrukowanym znakiem "1" ,pod klawiszem "Esc"
dla ulatwienia zagadki pod tylda znajduje sie klawisz "Tab". Gdy juz osiagniemy nasz pierwszy cel i jestesmy z siebie dumni mozemy przejsc do wpisywania w niej komend.

votemap -jak sama nazwa nam mowi z ang. vote -glos,glosowanie i map -chyba wszyscy wiedzia ale dla pewnosci napisze -mapa,wiec ta komenda pomoze nam zaglosowac na mape jaka chcemy
po wpisaniu tej komendy wyskoczy nam lista map na serwerze,z numerem przypisanym kazdej z nich.
nastepne bardzo zaawansowane posuniecie :
wpisujemy ponownie votemap tylko,ze tym razem dopisujemy x - numer mapy ktora chcemy wybrac
przyklad:
3)de_dust
4)de_nuke
5)de_dust
podoba nam sie dust2,tak wiec wpisujemy ta komende : votemap 3
oddalismy swoj glos,teraz czekamy az reszta graczy,laskawie zaglosuje,majac nadzieje ze tez wybiora ta mape,jesli wszystko pojdzie po naszej mysli mapa zmieni sie na dust2

A teraz jak zbanowac niechcianego gracza(cheatera)
Jezeli cheater jest w naszym teamie (z ang. team -druzyna) mozemy na niego glosowac jesli chcemy zeby opuscil serwer, wyglada to tak samo jak glosowanie na mape z tym,ze wpisujemy w konsoli komende - "vote"
wyswietla nam sie lista graczy obecnych na serwerze z przypisanymi im numerami.Nastepnie wpisujemy vote i
dolaczamy do naszej komendy numer gracza,a wyglada to tak


1)Kuczyk
2)UnnameD
3)Tweety
jestesmy pewni ze gracz o nicku Kuczyk cheatuje,wiec wpisujemy komende aby go wydalic z serwera
vote 1
jeszcze kilka glosow od innych graczy(z naszego teamu) i gracz Kuczyk zostaje zbanowany.Pamietajmy ze mozemy glosowac tylko na gracza z naszego teamu.

mam nadzieje ze teraz zmiana map lub votowanie cheaterow bedzie przebiegalo plynniej.pzdr

Offline

 

#2 2008-03-04 16:07:50

Kuczyk

Generał dywizji

6259514
Skąd: LW
Zarejestrowany: 2007-05-18
Posty: 179
Punktów :   -16 
WWW

Re: pomoc dla nieoswieconych

No ciekawy przykład Czemu ja czituje

Offline

 

#3 2008-03-04 18:52:56

Seb

Administrator

7060113
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-01-29
Posty: 194
Punktów :   

Re: pomoc dla nieoswieconych

Wiesz bo przecież mnie nie poda
hehehehe
Dziękujemy UnnameD za poradnik może się przyda tym co nie wiedzą jak to robić

Offline

 

#4 2008-03-04 19:25:13

UnnameD

Podporucznik

Skąd: Lbn
Zarejestrowany: 2008-01-22
Posty: 74
Punktów :   

Re: pomoc dla nieoswieconych

Kuczyk napisał:

No ciekawy przykład Czemu ja czituje

hmm dlaczego Ty...jakos tak..wpisywalem co mi przyszlo do glowy...jezeli czytajacy to gracze maja troche szarych komorek i domysla sie ze to tylko przyklad to moze nikt nie bedzie na Ciebie glosowal;p a napisalem ten temat bo czesto kilku graczy chce zmienic mape a nei wiedzia jak i pojawia sie "zmiencie na xxxx" ,a gdy zobacza w chacie "votemap xxx" to nie wiedza co z tym zrobic...to jest przykre...

Offline

 

#5 2008-03-04 20:25:44

Kuczyk

Generał dywizji

6259514
Skąd: LW
Zarejestrowany: 2007-05-18
Posty: 179
Punktów :   -16 
WWW

Re: pomoc dla nieoswieconych

Jest tez przykra sprawa Ze mało osub odwieda forum non stop te same w wiekszosci osub nie zwraca uwagi na stronke serwera zaczynaja sie rejestrowac kiedy cos chca np. Seb odbanuj mnie Kuczyk odbanuj mnie jest to naukow udowodnione Dajmy na to Gracza o nicku Tweety. Pozdro.

Offline

 

#6 2008-03-04 23:10:52

UnnameD

Podporucznik

Skąd: Lbn
Zarejestrowany: 2008-01-22
Posty: 74
Punktów :   

Re: pomoc dla nieoswieconych

Kuczyk napisał:

Jest tez przykra sprawa Ze mało osub odwieda forum non stop te same w wiekszosci osub nie zwraca uwagi na stronke serwera zaczynaja sie rejestrowac kiedy cos chca np. Seb odbanuj mnie Kuczyk odbanuj mnie jest to naukow udowodnione Dajmy na to Gracza o nicku Tweety. Pozdro.

wiele osob nie ma jak inaczej dotrzec do adminow,gdyz sa zbanowane,wiec sie nei dziw,poza tym serwer jest swiezy wiec nie mozemy sie spodziewac 30 rejestracji dziennie,nie jest rozreklamowany,trzebaby tez  zadbac o jego wizerunek a niestety to glownie rola adminow.Jesli to jest naukowo udowodnione pokaz mi to;] nie uwierze dopoki nie zobacze.a wracajac do serwera i jego strony/forum mozna zalozyc psychostaty i przydaloby sie zarejestrowac na kilku forach i regularnie dodawac posty z prezentacja serwera,strona,IP ewentualnie nr gg,mam na mysli te popularniejsze fora jak np. wiaderko,peb.

Offline

 

#7 2008-03-05 17:59:23

Kuczyk

Generał dywizji

6259514
Skąd: LW
Zarejestrowany: 2007-05-18
Posty: 179
Punktów :   -16 
WWW

Re: pomoc dla nieoswieconych

UnnameD napisał:

wiele osob nie ma jak inaczej dotrzec do adminow,gdyz sa zbanowane,wiec sie nei dziw,poza tym serwer jest swiezy wiec nie mozemy sie spodziewac 30 rejestracji dziennie.

Mylisz sie serwer nie jest taki swiezy bo niedługo minie 2 lata to wiesz Nie wiesz a piszesz

Offline

 

#8 2008-03-05 19:17:28

UnnameD

Podporucznik

Skąd: Lbn
Zarejestrowany: 2008-01-22
Posty: 74
Punktów :   

Re: pomoc dla nieoswieconych

Kuczyk napisał:

Mylisz sie serwer nie jest taki swiezy bo niedługo minie 2 lata to wiesz Nie wiesz a piszesz

to w takim razie jest....gram na takich,ktore sa od poczatku powstania cs,a jesli uwazasz ze serwer jest juz dlugo,to czyja wina jest to ze jak zaczalem na nim grac to  status : 0/16 ? mysle ze skoro zakladacie serwer to powinniscie zadbac o to zeby byl popularniejszy,sposobow jest wiele.

Offline

 

#9 2008-03-06 19:17:05

Kuczyk

Generał dywizji

6259514
Skąd: LW
Zarejestrowany: 2007-05-18
Posty: 179
Punktów :   -16 
WWW

Re: pomoc dla nieoswieconych

widze ze nie kumasz bazyli wiec koncze ten temat

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl